goalstest

latest results

0

CVV Blauw Wit (W)

0

FC Purmerend

12 december 2018 | 20:00
Sportpark West Knollendam
read more

Competitie Speelschema Poule B Groep 1

  • 2 oktober

    SVA 0 : 3 FC Purmerend

    20:00
    Sportpark De Kaaykhoeve
  • 2 oktober

    SC Hercules Zaandam 5 : 6 Vitesse ’22

    20:15
    Sportcomplex De Kuil
  • 3 oktober

    WSV 1930 - SV Meervogels ’31

    19:30
    Sportpark Cloppenburg
  • 3 oktober

    CVV Blauw Wit (W) 1 : 2 Sporting Krommenie

    20:00
    Sportpark West Knollendam
  • 6 november

    SV Meervogels ’31 3 : 0 SVA

    20:00
    Sportpark Cloppenburg
  • 6 november

    FC Purmerend 2 : 1 SC Hercules Zaandam

    20:30
    Sportpark Wiedevenne
  • 20 november

    Vitesse ’22 13 : 0 CVV Blauw Wit (W)

    20:00
    Sportpark De Puikman
  • 20 november

    WSV 1930 6 : 3 Sporting Krommenie

    19:30
    Sportpark WSV1930
  • 4 december

    SC Hercules Zaandam 1 : 5 WSV 1930

    20:15
    Sportcomplex De Kuil
  • 4 december

    Sporting Krommenie 1 : 6 SV Meervogels ’31

    19:30
    Sportpark Provily
  • 4 december

    SVA 1 : 6 Vitesse ’22

    20:15
    Sportpark De Kaaykhoeve
  • 12 december

    CVV Blauw Wit (W) - FC Purmerend

    20:00
    Sportpark West Knollendam
  • 5 februari

    SV Meervogels ’31 SC Hercules Zaandam

    20:00
    Sportpark Cloppenburg
  • 5 februari

    Sporting Krommenie SVA

    19:30
    Sportpark Provily
  • 5 februari

    FC Purmerend Vitesse ’22

    20:30
    Sportpark Wiedevenne
  • 6 februari

    WSV 1930 CVV Blauw Wit (W)

    19:30
    Sportpark Knollendam
  • 5 maart

    SC Hercules Zaandam SVA

    20:15
    Sportcomplex De Kuil
  • 5 maart

    FC Purmerend WSV 1930

    20:30
    Sportpark Wiedevenne
  • 5 maart

    Vitesse ’22 Sporting Krommenie

    20:00
    Sportpark De Puikman
  • 6 maart

    CVV Blauw Wit (W) SV Meervogels ’31

    20:00
    Sportpark West Knollendam
  • 2 april

    SVA CVV Blauw Wit (W)

    20:15
    Sportpark De Kaaykhoeve
  • 2 april

    SV Meervogels ’31 FC Purmerend

    20:00
    Sportpark Cloppenburg
  • 2 april

    Sporting Krommenie SC Hercules Zaandam

    19:30
    Sportpark Provily
  • 3 april

    WSV 1930 Vitesse ’22

    19:30
    Sportpark Knollendam
  • 7 mei

    FC Purmerend Sporting Krommenie

    20:30
    Sportpark Wiedevenne
  • 7 mei

    SC Hercules Zaandam CVV Blauw Wit (W)

    20:15
    Sportcomplex De Kuil
  • 7 mei

    SVA WSV 1930

    20:15
    Sportpark De Kaaykhoeve
  • 7 mei

    Vitesse ’22 SV Meervogels ’31

    20:00
    Sportpark De Puikman